| Artikal | Visilica |
|---|---|
| Model / Tip | VESTA 616 |
| Nazivni Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna Snaga | 5 W |
| Temperatura Boje Svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni Fluks | 400 lm |
| Izvor Svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja Artikla | Mesing |
| Materijal | Aluminijum/akril |
| Dimenzije | Ø90; h – 1200 mm |
| Način / Tip Montaže | Nadgradna |
| Ugao Rasipanja Svetlosti | 60° |
| Indeks Reprodukcije Boje (CRI) | ≥80(Ra) |
| Temperatura Okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan Radni Vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska Efikasnost | A+ |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa II |
| IP Zaštita | IP 20 |
| Potrošnja Elek. Energije: | 5 kWh / 1000h |
| Linija Proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
7,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Led visilica mesing boje, snage 5W, toplo bele (žute) boje svetla, sa opcijom podešavanja visine (gore/dole) pomoću povlačenja rukom. Pruža diskretnu, kako dekorativnu, tako u funkcionalnu rasvetu, zbog čega je pogodna i kao dodatni i kao jedini izvor svetlosti za različite namene i enterijere.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy