| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 50W |
| Tip grla | 2xGU10 |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| LED izvor | 12W/4000K |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna + drvo |
| Materijal | Metal + Drvo |
| Dimenzije | v: 200mm, š: 250mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
3,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.