Ova plafonjera iz serije DUTSIN je moderna i elegantna opcija za svaku sobu. Napravljena je od crno mat lakiranog metala, tamnog izgleda MDF drveta i opalne plastike. Lampa ima dimenzije 660x300x100 mm i sadrži male kvadrate veličine 16×16 cm, kao i veliki kvadrat veličine 22×22 cm. Opremljena je snažnim LED-om koji ima svetlosni izlaz od 29W i 2900 lm izvora, ali izlaznu snagu od 1560 lm pri toplom tonu boje od 3000K.
10,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Šifra artikla | 67288D1 |
| Boja | crna mat, crna mat, tamna braon |
| Boja svjetlosti | 3000K |
| Grlo | 1xLED |
| Klasa zaštite | 2 |
| Lumeni | 1560LM |
| Materijal | metal, ABS, drvo |
| Sijalice u paketu | Da |
| Namjena/Soba | Dnevna soba, Hodnik, Spavaća soba |
| Max snaga sijalice | 29W |
| Visina | 100mm |
| Širina | 300mm |
| Dužina | 660mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy

