| Šifra | 61798 |
| Brend | ![]() |
| Artikal | Ugradna lampa |
| Tip grla | G6.35 |
| Broj grla | 2 |
| Oblik | Pravougaona |
| Boja | Sivo-crna |
| Radni napon | 220~240V |
| Izvor svetla | 2 x G6.35 max.50W 12v |
| Sij. uključene uz proizvo. | G6.35 |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminijum (Al) |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | U plafon |
| Dopunski opis | Sijalično grlo u kompletu |
| Dimenzija za otvor | 305×175 mm |
1,850.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
61798
Kategorije: Rozetne, Ugradna rasveta
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

