| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 1xE14 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | SG + WD |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | D: 140 mm, Š: 70 mm, V: 160 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
1,550.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.