RAE 56961-3B LED SPOT LAMPA GLOBO LIGHTING
7,100.00 рсд
IDUNA 67340C LED VISLICA GLOBO LIGHTING
39,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 98114 |
| Materijal kućišta | Drvo, čelik |
| Boja kućišta | Braon, crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
5,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
99481
Kategorije: Noviteti, Spot lampe, Vintage rasveta, Zidne spot lampe
| Tehničke informacije | |
|---|---|
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | Bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla | 630 mm / 24,8 in |
| Širina artikla | 50 mm / 1,97 in |
| Neto težina | 0,99 kg |
EGLO Rasveta: Austrijski Lider u Modernom Dizajnu
Unesite svetske trendove u svoj dom uz EGLO. Jedan od najuspešnijih brendova dekorativne rasvete na svetu. Osnovan 1969. godine u Austriji, EGLO je danas sinonim za moderan dizajn, vrhunsku završnu obradu i funkcionalna LED rešenja koja transformišu svaki prostor. https://www.eglo.com/rs/
Bilo da tražite kultne visilice, diskretne plafonjere ili spoljnu rasvetu otpornu na sve vremenske uslove. EGLO je izbor koji ne izlazi iz mode.
Fumagalli Made in Italy