ANNABELLA LUSTER 8637 RABALUX
13,990.00 рсд
VISILICA BLACK MAX-A AMBER E27 3R MEGGA
7,300.00 рсд
BECKWORTH LUSTER 7135 RABALUX
Za ljubitelje klasičnog stila, dnevna ili trpezarijska soba je nezamisliva bez lepog lustera. Stakleni kristal, zlato, srebro, kovano gvožđe, elegantne linije – to su karakteristike lustera. Među zapanjujućim komadima koji savršeno kombinuju metal i staklo, ljubitelji raskošnijih i upečatljivijih rešenja sigurno će pronaći nešto po svom ukusu.
16,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
7135
Kategorije: Dekorativni lusteri, Lusteri, Noviteti
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
|---|---|
| Tip | Lusteri |
| Stil lampe | Klasična |
| Preporučena prostorija | dnevna soba, trepezarija, spavaća soba |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | bronzana |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | belo staklo – alabaster |
| Materijal abažura | staklo |
| Broj grla | 5 |
| Vrsta grla | E14 |
| Specifikacije osvetljenja | E14 5x MAX 40W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Udaljenost od stropa | 1000.0 mm |
| Vertikalno (mm) | 340.0 mm |
| Dijametar (mm) | 580.0 mm |
| Jedinstvena veličina kutije X | 46.5 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Y | 42.5 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Z | 18.0 cm |
| Neto težina | 2.9 kg |
| Bruto težina | 3.94 kg |
| Broj rezervne bure lampe | 9493 |
| Klasa zaštite | I |
Fumagalli Made in Italy