| Šifra |
BY40-00350
|
| Brend | |
| Artikal | Napojni konektor za šinu |
| Boja | Bela |
| Materijal | Plastika |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 220-240V |
500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BY40-00350
Kategorije: Šine, Šinska rasveta, Spojnice
| Naziv |
BRY-RAVNI-4WRS-BELI-KONEKTOR ZA ALU ŠINE
|
| Dimenzije | |
| – Dužina | 66 mm |
| – Širina | 33 mm |
| – Visina | 33 mm |
| – Težina | 59 gr |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy
