| Šifra | BH04-60600 |
| Brend | Braytron |
| Artikal | Šinski reflektor |
| Grlo | GU10 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 220-240V |
1,100.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BH04-60600
Kategorije: Šinska rasveta, Trofazna šinska rasveta
| Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Naziv | BRY-BETA-TR2-BELA-GU10-TROFAZNI-ŠINSKI REFLEKTOR |
| Dimenzije | |
| – Prečnik | 57 mm |
| – Dužina | 102 mm |
| – Visina | 167 mm |
| – Težina | 153 gr |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy
