| Brend | MITEA Lighting |
| Šifra | 51011 |
| Snaga (procenjena) | 9W |
| Lumena | 806lm |
| Temp. boje svetl. | 3000 K (Toplo bela) |
| Tip grla | E27 |
| Oblik | A60 |
150.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Ova spot lampa u crnoj boji sa drvenim detaljima i 3 GU10 sijalice nudi vrhunsko usmereno svetlo, savršeno za spavaće sobe, hodnike, dnevne sobe, ali i komercijalne prostore poput prodavnica, restorana ili galerija.
Izborom boje sijalice, korišćenjem pametnih ili dimabilnih sijalica(uz odgovarajući potenciometar) , možete menjati boju osvetljenja, kontrolisati rad sijalice ili pojačavati i smanjivati jačinu svetla po želji. Na ovaj način ćete ambijent potpuno prilagoditi Vašim očekivanjima i potrebama.
Napomene:
– proizvod se prodaje bez izvora svetla;
– preporučuje se upotreba LED sijalice;
Odgovarajuće sijalice
| Radni napon | 220~240V |
| Ekvivalent | 9W⇔60W |
| Ugao rasipanja svetla (º) | 200º |
| IP zaštita | IP 20 |
| Materijal | Termoplastika |
| Životni vek | 20.000 h na 25° C |
| Dimabilnost | Ne |
| Dizajn vrha sijalice | Mat |
možete potražiti na našem sajtu i uz spot lampu poručiti na željenu adresu.
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy