| SNAGA | 3,5W |
|---|---|
| DUŽINA | 870mm |
| MATERIJAL | Staklo, metal |
| ŠIRINA | 300mm |
| VISINA | 380mm |
| LUMENI | 80LM |
| BOJA SVETLOSTI | 3000K |
| GRLO | G9 LED |
| IP ZAŠTITA | IP20 |
| SIJALICE U PAKETU | Da |
| NAPON | 230V |
22,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Ova fascinantna stropna svetiljka iz serije Riha inspiriše izuzetnim dizajnom.
Postavljena na uskom crnom stropnom nosaču, dve šipke u mesinganoj boji kreću se vertikalno do duge metalne šipke od 87 cm (87×30 cm).Ova elegantna svetiljka je opremljena sa devet G9 LED sijalica, a svaka staklena nijansa je u tonu jantarno-žute boje. G9 LED sijalice emituju prijatno toplo belo svetlo od 3000 Kelvina, stvarajući ugodnu atmosferu. Uz ostale modele iz ove serije, možete savršeno upotpuniti vaš dnevni boravak i stvoriti jedinstvenu atmosferu u vašem domu.
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy