Ova ekskluzivna plafonska lampa MAGNIFIQUE (prečnika 49 cm), izrađena od opalno bele akrilike sa sjajnim dekorom, ističe se po performansama i funkcionalnosti. Prozirni stakleni kristali u sredini daju prostoriji poseban sjaj. Pomoću priloženog daljinskog upravljača, boja svetla može se regulisati i fiksirati u nekoliko koraka između prijatno tople bele svetlosti od 3000K i hladne bele svetlosti od 6000K. Sa priloženom LED sijalicom od 30 vati, ova plafonska lampa pruža maksimalno 1800 lumena snažnog svetla, može se prigušiti po želji i prilagoditi odgovarajućoj situaciji. Osim toga, ova lampa ima funkciju noćnog svetla. Ova Smartlight lampa lako se upravlja putem Tuya Smart App (Android TM/IOS). Glasovna kontrola je jednostavna sa Amazon Echo Tm ili Google Home.
12,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Tuya |
| Baterija uključena | 2 x AAA |
| Daljinski upravljač | Da (infrared) |
| Radni vek | 20000 h |
| Snaga | 30 W |
| Žarulja | LED |
| Žarulja uključena | Da |
| Lumena (efikasno) | 1 x 2300 Lumen |
| Lumena (izvor) | 1 x 3700 Lumen |
| Funkcija pamćenja | Fernbedienung Wandschalter |
| Ocenjena zaštita | IP20 |
| Ocenjeni razred zaštite | 1 |
| Napon | 230 V |
| Karakteristike | |
| Visina | 68 mm |
| Prečnik | 490 mm |
| Dimabilno | Da |
| Boja | prozirna, opalna, hromirana, bela |
| Materijal | akril, kristali od stakla, metal |
| Noćno svetlo | Da |
| Prečnik nijanse Ø | 490 mm |
| Pametna svetlost | Da |
| Dekor sa svetlucanjem | Da |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy