DARRYL 67265-55 PLAFONSKA LAMPA GLOBO LIGHTING
21,300.00 рсд
MOITAS 15656-3D PLAFONSKA LAMPA GLOBO LIGHTING
14,600.00 рсд
ORCHIDEA PLAFONJERA 8558 RABALUX
Plafonske lampe mogu biti ključni elementi u gotovo svakoj prostoriji, bilo da je u pitanju dnevna soba, trpezarija, hodnik, predsoblje ili spavaća soba. Osim što pružaju elegantan izgled, imaju i funkcionalnu ulogu. Dobro odabrana plafonska lampa može optički povećati prostor i visinu prostorije, čineći je još prostranijom.
8,690.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
8558
Kategorije: Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
|---|---|
| Tip | Plafonjere |
| Stil lampe | Klasična |
| Preporučena prostorija | dnevna soba, trepezarija, spavaća soba |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | bronzana |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | belo staklo – alabaster |
| Materijal abažura | staklo |
| Broj grla | 2 |
| Vrsta grla | E27 |
| Specifikacije osvetljenja | E27 2x MAX 60W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Udaljenost od stropa | 165.0 mm |
| Dijametar | 330.0 mm |
| Jedinstvena veličina kutije X | 31.5 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Y | 32.0 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Z | 16.0 cm |
| Neto težina | 1.64 kg |
| Bruto težina | 2.14 kg |
| Broj rezervne bure lampe | 9528 |
| Klasa zaštite | I |
Fumagalli Made in Italy