| Brend | Home Light |
| Model / tip | YL-FAN-G010 |
| Materijal | PC (polikarbonat) |
| Boja artikla | Drvo |
| Izvor svetlosti | LED |
| Nazivna snaga | 48 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K – 4000 K – 6500 K |
| Svetlosni fluks | 1000 lm / 2000 lm / 1000 lm |
| Dimabilnost | Da |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Energetska efikasnost | A+ |
| IP zaštita | IP 20 |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| Način / tip montaže | nadgradna |
| Temperatura okruženja | -20 °C do +40 °C |
| Prečnik artikla | 480 mm |
| Visina artikla | 140 mm |
8,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Led plafonjera YL-FAN-G010 ventilator snage 48W, boja drva. Sa ugrađenim ventilatorom i mogućnošću dimovanja i izbora između različitih boja osvetljenja (3000K/4000K/6500K). Pomoću daljinskog upravljača koji se dobija uz svetiljku. Svetlost isijava iz spoljašnjeg, kružnog dela plafonjere, dok je ventilator smešten u sredini. Idealno za korišćenje u Vašem domu, kada poželite ventilaciju prostora ili da se rashladite i osvežite vazduh tokom toplijeg perioda godine.
Pored izbora boje svetla i mogućnosti dimovanja, putem daljinskog upravljača imate i mogućnost aktiviranja tajmera za gašenje svetla (30min) i gašenja ventilatora (1h).
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
