| Šifra proizvoda | 35146 |
| Materijal / Boja |
Metal, plastika / Crna mat |
| Boja elisa |
Crna-transparetna |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Temperatura boje | 2700K – 6500K (Podesiva putem daljinskog) |
| Upravljanje | Daljinski upravljač (uključen) |
| Broj brzina | 3 brzina |
| Reverzibilan rad | Ne |
| Prečnik ventilatora | 500 mm |
| Visina artikla | 140 mm |
| Prečnik rozetne | 450 mm |
26,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
35146
Kategorije: Led rasveta, Noviteti, Plafonski Ventilatori
EGLO Rasveta: Austrijski Lider u Modernom Dizajnu
Unesite svetske trendove u svoj dom uz EGLO. Jedan od najuspešnijih brendova dekorativne rasvete na svetu. Osnovan 1969. godine u Austriji, EGLO je danas sinonim za moderan dizajn, vrhunsku završnu obradu i funkcionalna LED rešenja koja transformišu svaki prostor. https://www.eglo.com/rs/
Bilo da tražite kultne visilice, diskretne plafonjere ili spoljnu rasvetu otpornu na sve vremenske uslove. EGLO je izbor koji ne izlazi iz mode.
Fumagalli Made in Italy
