| Karakteristika | Detalji |
| Brend | |
| Model / tip | LT400CR |
| Izvor svetlosti | LED |
| Nazivna snaga | 40 W |
| Potrošnja elek. energije | 40 kWh / 1000h |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Temperatura boje svetlosti | RGB+3CCT |
| Svetlosni fluks | 90 lm/W |
| Dimabilnost | Da |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Način / tip montaže | na pod |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 40 |
| Dimenzije | Prečnik – 385; Visina – 2000 mm |
12,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Podna lampa LT400CR 40W + 8W RGB/CCT sa dimovanjem omogućava fleksibilno i moderno osvetljenje uz promenu temperature svetla i RGB ambijentalne efekte. Glavno svetlo od 40W nudi podešavanje temperature od 2800K do 6000K. Dok dodatno RGB svetlo od 8W stvara dekorativno osvetljenje prostora.
Mogućnost dimovanja od 10% do 100% omogućava prilagođavanje intenziteta svetla različitim situacijama. Sa visokim CRI 90Ra indeksom i modernim crnim dizajnom. Ova lampa predstavlja praktično i estetsko rešenje za savremene enterijere.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
