Viseća lampa je napravljena od metala u mat crnoj i četkano zlatnoj boji, dok je staklo u boji dima, jantara i prozirno. Ima crni tekstilni kabl i visina joj je podesiva. Dimenzije su prečnika: 330mm i visina: 1200mm. Svetiljka zahteva 1 sijalicu tipa E27 sa maksimalnom snagom od 40W i naponom od 230V, koja nije uključena. Ova viseća lampa je pravi upečatljiv detalj i učiniće vaš dom da zablista u novom sjaju. Nadamo se da ćete biti zadovoljni ovom visećom lampom.
12,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Držač lampe | E27 |
| Snaga | maks. 40 vata |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 Volt |
| Karakteristike | |
| Visina | 1200 mm |
| Prečnik | 330 mm |
| Dimabilno | zavisi od sijalice |
| Boja | amber, black, gold, rauchfarben |
| Materijal | Glass, Metal |
| Prečnik abažura | 330 mm |
| Prečnik zida | 100 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy