ROMANTICA PLAFONSKA LAMPA 70007-3 ESTO
5,900.00 рсд
ALEIDIS 15768-3D PLAFONSKA LAMPA GLOBO LIGHTING
8,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 43784 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla / abažura | tekstilni konac |
| Boja stakla / abažura | prirodni |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
12,700.00 рсд Originalna cena je bila: 12,700.00 рсд.9,500.00 рсдTrenutna cena je: 9,500.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
43784
Kategorije: Noviteti, Outlet, Plafonjere – abažur, Plafonjere i plafonski lusteri
| Tehničke informacije | |
|---|---|
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla | 240 mm / 9,45 in |
| Prečnik artikla | 480 mm / 18,9 in |
| Neto težina | 1,15 kg |
EGLO Rasveta: Austrijski Lider u Modernom Dizajnu
Unesite svetske trendove u svoj dom uz EGLO. Jedan od najuspešnijih brendova dekorativne rasvete na svetu. Osnovan 1969. godine u Austriji, EGLO je danas sinonim za moderan dizajn, vrhunsku završnu obradu i funkcionalna LED rešenja koja transformišu svaki prostor. https://www.eglo.com/rs/
Bilo da tražite kultne visilice, diskretne plafonjere ili spoljnu rasvetu otpornu na sve vremenske uslove. EGLO je izbor koji ne izlazi iz mode.
Fumagalli Made in Italy