ALFRED 15758-4H VISILICA GLOBO LIGHTING
17,500.00 рсд
ALFRED 15758H1 VISILICA GLOBO LIGHTING
6,990.00 рсд
4,800.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
15758H
Kategorije: Dekorativne visilice, Noviteti, Rasveta boja peska, Visilice
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Brend | ![]() |
| Visina | 1200 mm |
| Boja | pesak mat, dimljena |
| Prečnik | 180 mm |
| Prigušivanje svetla | u zavisnosti od sijalice |
| Materijal | staklo, metal, metalne šipke |
| Prečnik abažura | 180 mm |
| Prečnik zidne ploče | 110 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo lampe | E27 |
| Lampa uključena | Ne |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | maks. 40 W |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
