Vrlo moderna u izgledu drveta, ova zidna lampa iz serije Alina oduševljava. Drvena kocka visine 9,5 cm i širine 13,5 cm, sa izbočenjem od 11,5 cm, ima integrisanu sijalicu unutra koja emituje prijatno toplo belo svetlo od 3000 Kelvina, pružajući sjajnu atmosferu.
5,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| Tehnički detalji | |
| Vek trajanja | 25,000 sati |
| Snaga | 8 W |
| Tip sijalice | LED |
| Sijalica uključena | Da |
| Boja svetla | 3000 K |
| Lumen (efektivno) | 1 x 800 lm |
| Lumen (izvorno) | 1 x 1024 lm |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen zaštite | 1 |
| Napon | 230 V |
| Karakteristike | |
| Širina | 132 mm |
| Visina | 98 mm |
| Prečnik (izbočina) | 113 mm |
| Boja | Crna, tamno braon |
| Materijal | Metal, drvo |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
