ANGELIKA LED STONA LAMPA 58447K GLOBO LIGHTING
1,790.00 рсд
ANGELIKA LED STONA LAMPA 58447N GLOBO LIGHTING
1,790.00 рсд
1,790.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
58447M
Kategorije: Led rasveta, Noviteti, Stone lampe
| BREND | ![]() |
| ŠIFRA | 58447M |
| BOJA | Mesing |
| MATERIJAL | Plastika |
| SNAGA | 1W |
| LUMENI (efikasni) | 55lm |
| LUMENI (izvor) | 100lm |
| BOJA SVETLOSTI | CCT:2700 K, 4000K, 6500K |
| GRLO | LED |
| NAPON | 230V |
| SIJALICE U PAKETU | Da |
| BATERIJA | 1 x CR18650 |
| VISINA | 215mm |
| PREČNIK | 95mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
