ELISETT LUSTER 2757 RABALUX
12,890.00 рсд
ANNABELLA LUSTER 8636 RABALUX
36,990.00 рсд
ANNABELLA LUSTER 8633 RABALUX
Za ljubitelje klasičnog stila, dnevna ili trpezarijska soba je nezamisliva bez lepog lustera. Stakleni kristal, zlato, srebro, kovano gvožđe, elegantne linije – to su karakteristike lustera. Među zapanjujućim komadima koji savršeno kombinuju metal i staklo, ljubitelji raskošnijih i upečatljivijih rešenja sigurno će pronaći nešto po svom ukusu.
26,590.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
8633
Kategorije: Dekorativni lusteri, Lusteri, Noviteti
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
|---|---|
| Tip | Lusteri |
| Stil lampe | Klasična |
| Preporučena prostorija | dnevna soba, trepezarija, spavaća soba |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | bronzana |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | bela |
| Materijal abažura | staklo |
| Broj grla | 3 (E14) + 2 (E27) |
| Vrsta grla | E14 i E27 |
| Specifikacije osvetljenja | E14 3x MAX 40W + E27 2x MAX 60W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Udaljenost od stropa | 1100.0 mm |
| Vertikalno | 600.0 mm |
| Dijametar | 700.0 mm |
| Jedinstvena veličina kutije X | 57.0 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Y | 24.0 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Z | 63.0 cm |
| Neto težina | 3.84 kg |
| Bruto težina | 5.22 kg |
| Broj rezervne bure lampe | 9904; 9905 |
| Klasa zaštite | I |
Fumagalli Made in Italy