Visilica ANNIKA od matiranog mesinga oduševljava jednostavnošću i elegancijom. Četiri cilindrična svetla savršeno se uklapaju u moderno uređene dnevne sobe. Nijanse su napravljene od amber stakla, pa kada upalite lampu, možete videti da se sijalice blago probijaju kroz staklo. Ove svetlosne nijanse vise na metalnoj šipci dugačkoj 80 cm. Posebno kao lampa iznad pulta ili trpezarijskog stola, ovaj model je pravi magnet za oči i savremeno svetlo. Zahvaljujući E27 grlačima, možete sami odabrati izvor svetlosti, kao i boju i jačinu svetlosti. Preporučujemo LED sijalice zbog njihove trajnosti i uštede energije. Lampu možete odlično kombinovati sa drugim proizvodima iste serije.
12,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Dužina | 800 mm |
| Širina | 90 mm |
| Visina | 1560 mm |
| Mogućnost prigušivanja | Zavisi od sijalice |
| Boja | Amber, boja mesinga |
| Materijal | Staklo, Metal |
| Prečnik nijanse | 90 mm |
| Držač sijalice | 4 x E27 |
| Snaga | Maks. 25 vati |
| Sijalica uključena | Ne |
| Zaštita od vlage | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 Volt |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy