Ova klasična lampa na stolu, dizajnirana u tradicionalnom stilu, sigurno će privući pažnju u vašem prostoru. Bez obzira da li je koristite kao čistu “starinsku” radnu lampu ili kao dekorativnu banker lampu, ova. Ima kabl dužine 1,5 metara i prekidač za uključivanje/isključivanje, što čini njen opseg primene fleksibilnim. Dostupno E14 grlo vam omogućava da slobodno izaberete sijalicu (maks. 25W).
6,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| BREND | ![]() |
| ŠIFRA | 2491B |
| BOJA | Crna, BOJA DIMA |
| MATERIJAL | Metal, Staklo |
| GRLO | E27 |
| SNAGA SIJALICE MAX. | 60W |
| NAPON | 230V |
| SIJALICA UKLJUČENA | NE |
| DIMENZIJE | Dužina: 250 mm Širina: 160 mm Visina: 320 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
