Zidnu lampu dužine 24 cm i 27 cm, iz serije BAYUDA, karakteriše njen izuzetan dizajn. U proizvodnji ove unutrašnje lampe odabran je metal u crnoj boji i zlatoj boji, kao i providna stakla. Dva E27 grla vam omogućavaju, najviše 60W, da izaberete odgovarajuću sijalicu kako bi odredili jačinu i boju svetlosti. Zbog uštede energije i dugovečnosti preporučujemo LED sijalice. Sa ostalim modelima ove serije možete upotpuniti sliku u svojim sobama.
6,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 285 mm |
| Ukupna visina | 160 mm |
| Bruto težina | 2,7 kg |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna, zlatna |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 2 |
| Sijalično grlo | E27 |
| Jačina | 60 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen zaštite | 2 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
