VISILICA OILELLA 99615- EGLO
17,500.00 рсд
VISILICA OILELLA 99616- EGLO
4,900.00 рсд
| Brend | |
| Jačina | 18W |
| Temperatura boje | 3IN1 |
| Svetlosni fluks | 1850lm |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Kategorija boje | 3IN1 |
| Radni vek | 30.000 h |
| Napon | 48VDC |
| Materijal | Aluminijum |
2,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BD60-00681
Kategorije: Led rasveta, Magnetna šinska rasveta, Noviteti, Šinska rasveta
-Lampa nudi izbor između tri boje svetla – toplo belo (3000K), neutralno belo (4000K) i hladno belo (6500K). Promena boje svetla vrši se jednostavno putem prekidača unutar lampe.
| Dimenzije i težina | |
|---|---|
| Dužina | 603 mm |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 27 mm |
| Težina | 255 g |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy