LUSTER KATHERINE 7191 RABALUX
14,000.00 рсд
| Brend | |
| Jačina | 6W |
| Temperatura boje | 3IN1 |
| Svetlosni fluks | 440 lm |
| Ugao osvetljenja | 24° |
| IP zastita | IP20 |
| Radni vek | 30.000 h |
| Napon | 48VDC |
| Materijal | Aluminijum |
2,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BD61-00181
Kategorije: Led rasveta, Magnetna šinska rasveta, Noviteti, Šinska rasveta
| Dimenzije i težina | |
|---|---|
| Visina | 100 mm |
| Težina | 140 g |
| Precnik | 35mm |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy
