Bilo da je u trpezariji ili kancelariji, ova podna lampa BENNO oduševljava svojim prelepim nikl-mat dizajnom. Unutrašnja lampa visoka 150 cm je savijena na vrhu i završava elegantnim okruglim lampom. Ovo osvetljenje za životni prostor ima kabl dužine 1,8 m, što omogućava promenu položaja lampe. Unutrašnje svetlo opremljeno je E27 grlom i omogućava vam da koristite sijalicu po vašem izboru (maks. 60 vati). Preporučujemo LED lampe zbog njihove uštede energije i dugotrajnosti.
9,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Grlo lampe | E27 |
| Snaga | maks. 60 vata |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 Volt |
| Karakteristike | |
| Dužina | 580 mm |
| Širina | 245 mm |
| Visina | 1500 mm |
| Boja | nikl, krom, bela |
| Materijal | Metal |
| Prekidač | uključen |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy