BITSI LED PLAFONJERA 71114 RABALUX
6,990.00 рсд
GORLEY PLAFONSKA LAMPA PESAK 15698DB GLOBO LIGHTING
12,500.00 рсд
BITSI LED PLAFONJERA 71115 RABALUX
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
| Tip | Plafonjere |
| Preporučena prostorija za korišćenje | dnevna soba, radna soba |
| Temperatura boje izvora svetlosti | toplo bela + hladno |
| Svetlosni tok izvora svetlosti (lm) | 3200 |
| Specifikacije izvora svetlosti | 72W |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | crna |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | bela |
| Materijal abažura | plastika |
| Vek trajanja izvora svetlosti (h) | 15000 |
| Specifikacije osvetljenja | LED 72W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Horizontalno (mm) | 430.0 |
| Vertikalno (mm) | 420.0 |
| Veličina kutije X (cm) | 48.5 |
| Veličina kutije Y (cm) | 48.0 |
| Veličina kutije Z (cm) | 8.0 |
| Bruto težina (kg) | 2.433 |
| Temperatura boje (K) | 3000 + 6000 |
| Daljinski upravljač | da |
| Podesiva temperatura boje | da |
| Broj rezervnog daljinskog upravljača | 549 |
| Podesiva osvetljenost | da |
| Način podešavanja osvetljenosti | sa daljinskim upravljačem |
| Funkcija memorije | da |
| Klasa zaštite | I |
| Režim podešavanja temperature boje | sa prekidačem / sa daljinskim upravljačem |
10,490.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
71115
Kategorije: Led plafonjere, Led plafonske lampe, Led rasveta, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
Bitsi led plafonjera 71115 Rabalux uz dugotrajne LED lampe. Možeš kreirati energetski efikasno osvetljenje u svom domu koristeći stolne i podne lampe različite jačine svetla i temperature boje. Plafonske lampe, lustere i spotove. Ako ti je teško da se odlučiš, u našoj ponudi imamo i multifunkcionalne LED lampe sa daljinskim upravljačem koje su sigurno pravi izbor. Ove lampe mogu imati funkcije poput promene boje i temperature boje, podešavanja jačine svetla, memorije i noćnog svetla.
Fumagalli Made in Italy