Ova sjajna plafonska lampa serje BLACKY I ističe se svojim prelepim dizajnom. Tri grla E14 smeštena su ispod staklenih kugli boje dima različitih oblika, i vise na mat crnim šipkama sa osnove boje mesinga 36cm od plafona (Ø46cm). Grla E14 vam omogućavaju da slobodno odaberete sijalice, samim tim odredite boju svetla i jačinu maksimalno do 40 W.
27,990.00 рсд Originalna cena je bila: 27,990.00 рсд.26,000.00 рсдTrenutna cena je: 26,000.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Visina | 360 mm |
| Prečnik | 460 mm |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Boja dima, mesing mat |
| Prečnik nosača | 390 mm |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 3 |
| Sijalično grlo | E14 |
| Jačina | 40 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen zaštite | 1 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy