Zbog svog izduženog oblika, ova visilica može se divno postaviti preko trpezarijskog stola, koji potom doživljava jednoobrazno osvetljenje. Visilica je dugačka 110 cm sastoji se od pravougaone, mesingane metalne ploče na koju se kače četiri crna kabla sa okruglim, staklenim kuglama u boji dima različitih oblika. Visinu možete podesiti do 120 cm prilikom montaže. Takođe sadrži metalne elemente u boji mesinga, imate mogućnost odabira sijalica, grlo E14, što vam pruža mogućnost da pojedinačno odredite boju svetla i jačinu. Pomoću ove visilice možete postaviti elegantne akcente u enterijeru i upotpuniti celokupnu sliku.
33,100.00 рсд Originalna cena je bila: 33,100.00 рсд.29,900.00 рсдTrenutna cena je: 29,900.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Širina | 185 mm |
| Dužina | 1100 mm |
| Visina | 1200 mm |
| Bruto težina | 5,1 kg |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Mat, mesing |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 4 |
| Sijalično grlo | E14 |
| Jačina | 40 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| Stepen zaštite | 1 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy