Ova sjajna plafonska lampa serije BLACKY I inspiriše svojim prelepim dizajnom. Ispod kugli razičitih veličina boje dima, nalaze se grla E14 koja vise na crnim mat šipkama sa okrugle plafonske osnove boje mesinga 38cm od plafona. Grla E14 vam omogućavaju da sami odaberete sijalice a samim tim i boju svetla i jačinu do 40W.
49,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Visina | 380 mm |
| Prečnik | 650 mm |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Boja dima, mesing mat |
| Prečnik nosača | 600 mm |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 6 |
| Sijalično grlo | E14 |
| Jačina | 40 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen zaštite | 1 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
