Ova visilica je divan dodatak vašem enterijeru. Visilica dugačka 102,5 cm sastoji se od pravougaone metalne ploče mesingane boje na koju se kači osam crnih kablova sa okruglim, staklenim kuglama u boji dima različitih oblika, visinu možete podesiti prilikom montaže do 120 cm. Oni su takođe obezbeđeni metalnim elementima mesingane boje i mogu biti opremljeni E14 sijalicama po vašem izboru, što vam pruža mogućnost da pojedinačno odredite boju svetla i jačinu. Pomoću ove visilice možete postaviti elegantne akcente u svoja četiri zida i upotpuniti celokupnu sliku.
66,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Širina | 340 mm |
| Dužina | 1025 mm |
| Visina | 1200 mm |
| Bruto težina | 10 kg |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Mat, mesing |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 8 |
| Sijalično grlo | E14 |
| Jačina | 40 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| Stepen zaštite | 1 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy