Ova okrugla visilica (ø 22 cm) ubeđuje svojim elegantnim dizajnom napravljenim od mesinganog metala i stakla u boji dima. Sastoji se od okrugle, staklene kugle u boji dima, koja je obezbeđena mesinganim metalnim elementima i visi sa plafona na crnom kablu. Visina lampe može da se podesi i do 120 cm tokom instalacije. Pored toga, grlo E27 u okviru staklene kugle može biti opremljena odgovarajućim svetlosnim izvorom po vašem izboru, što će vam omogućiti da pojedinačno odredite boju svetla i jačinu. Uz nekoliko modela iste serije, možete napraviti elegantan ambijent u svom enterijeru i upotpuniti celokupnu sliku.
15,100.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Visina | 1200 mm |
| Prečnik | 220 mm |
| Bruto težina | 2,01 kg |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Mat, mesing |
| Abažur Ø | 220 mm |
| Prečnik nosača | 90 mm |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 1 |
| Sijalično grlo | E27 |
| Jačina | 60 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| Stepen zaštite | 1 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy