Ova podna lampa od 160 cm je divan dodatak vašem enterijeru. Sastoji se od mesingane metalne baze (ø 25 cm), koja lampi daje savršenu stabilnost, a poseduje i mesinganu metalnu šipku. Na vrhu se nalazi okrugla, zadimljena staklena kugla (ø 30 cm), koja može biti opremljena E27 sijalicom po vašem izboru. To vam daje mogućnost da u skladu sa svojim idejama odredite boju svetla i jačinu. Pored toga, kabl dužine 180 cm opremljen je prekidačem sa kojim lako možete uključiti i isključiti podnu lampu. Pomoću drugih modela iste serije možete da kreirate elegantan ambijent u svoja četiri zida i upotpunite celokupnu sliku.
26,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Visina | 375 mm |
| Prečnik | 300 mm |
| Bruto težina | 7,82 kg |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Mat, mesing |
| Abažur Ø | 300 mm |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 1 |
| Sijalično grlo | E27 |
| Jačina | 60 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| Stepen zaštite | 2 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy