Ova stona lampa od 45 cm je divan dodatak vašem enterijeru. Sastoji se od mesingane metalne baze (ø 15 cm), koja takođe ima mesinganu metalnu šipku. Na vrhu se nalazi okrugla, staklena kugla u boji dima (ø 18,5 cm), koja može biti opremljena E14 sijalicom po vašem izboru. To vam daje mogućnost da u skladu sa svojim idejama odredite boju svetla i jačinu. Pored toga, kabl dužine 150 cm opremljen je prekidačem, sa kojim lako možete uključiti i isključiti stonu lampu. Pomoću drugih modela iste serije možete da kreirate elegantan ambijent u svoja četiri zida i upotpunite celokupnu sliku.
11,500.00 рсд Originalna cena je bila: 11,500.00 рсд.10,300.00 рсдTrenutna cena je: 10,300.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| DIMENZIJE | |
| Visina | 450 mm |
| Prečnik | 185 mm |
| Bruto težina | 2,29 kg |
| OPIS ARTIKLA | |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Mat, mesing |
| Abažur Ø | 185 mm |
| SIJALICA | |
| Sijalica uključena | Ne |
| Broj sijaličnih grla | 1 |
| Sijalično grlo | E14 |
| Jačina | 40 W |
| Napon | 230 V |
| KARAKTERISTIKE | |
| Dimabilna | Ne |
| Stepen zaštite | 2 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy