| DUŽINA | 800mm |
|---|---|
| SNAGA | 40W |
| MATERIJAL | Drvo, staklo, metal |
| ŠIRINA | 100mm |
| VISINA | 1500mm |
| GRLO | E27 |
| IP ZAŠTITA | IP20 |
| NAPON | 230V |
11,800.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Ova prelepa stropna svetiljka očarava izuzetnim dizajnom. Četiri E27 utičnice vise na crnom kablu do 1,5 m od stropa, i završavaju u okrugloj crnoj mat bazi (Ø39cm). Na svakoj od E27 utičnica nalazi se staklena lampa od dimljenog stakla sa drvenim ukrasima. E27 utičnice omogućavaju vam korišćenje sijalica po vašem izboru do maksimalne snage od 60 vati.

Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
