Industrijski dizajn susreće eleganciju. Dvosvetlosni reflektor “GÜNTHER” sastoji se od drvenog zida kao nosača i dve crno matirane metalne nijanse koje unutar sjaje u prelepom zlatnom tonu (D: 38 cm, V: 24 cm). Prema vašim željama, možete opremiti postojeće E27 grlo svetlima po vašem izboru i tako sami odlučiti koja boja svetla i jačina svetlosti je savršena za vas (maksimalno 60 vati). Pored toga, možete ulepšati svoj dom i drugim sjajnim proizvodima iz ove serije.
5,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Visina | 240 mm |
| Dužina | 380 mm |
| Namena / Soba | Dnevna soba, Hodnik, Spavaća soba |
| Snaga | 60W |
| Materijal | Drvo, metal |
| Držač sijalice | E27 |
| Napon | 230V |
| Boja | Smeđa |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy