Ova moderna plafonjera iz serije KERRY inspiriše sjajnim dizajnom i postaje centralni deo svake prostorije. Na drvenom nosaču na plafonu nalaze se dva kvadratna LED panela ukupne dužine od 46 cm, koji emituju toplu belu svetlost od 3000 Kelvin i tako stvaraju odličnu atmosferu.
6,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Šifra artikla | 67280-18 |
| Boja | Crna mat, drvo |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Grlo | 1xLED |
| Klasa zaštite | 2 |
| Lumeni | 1200LM |
| Materijal | Plastika, metal, drvo |
| Sijalice u paketu | Da |
| Napon | 220V |
| Max snaga sijalice | 18W |
| Visina | 700mm |
| Širina | 225mm |
| Dužina | 460mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy

