VISILICA YOUNGSTOWN 43318 – EGLO
19,500.00 рсд
VISILICA YOUNGSTOWN 43319 – EGLO
25,900.00 рсд
| Brend |
| Šifra proizvoda | 74059 |
| Jačina svetla | 20 W |
| Ukupni lumeni | 2600 lm |
| Temperatura boje (Kelvin) | 4000 K |
| Materijal difuzora | plastika / bela |
| Boja kućišta | crna |
4,950.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
74059
Kategorije: Led plafonjere, Led plafonske lampe, Led rasveta, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
| Dimenzije | |
|---|---|
| Dužina artikla | 525 mm |
| Širina artikla | 310 mm |
| Visina artikla | 70 mm |
| Neto težina | 0,58 kg |
EGLO Rasveta: Austrijski Lider u Modernom Dizajnu
Unesite svetske trendove u svoj dom uz EGLO. Jedan od najuspešnijih brendova dekorativne rasvete na svetu. Osnovan 1969. godine u Austriji, EGLO je danas sinonim za moderan dizajn, vrhunsku završnu obradu i funkcionalna LED rešenja koja transformišu svaki prostor. https://www.eglo.com/rs/
Bilo da tražite kultne visilice, diskretne plafonjere ili spoljnu rasvetu otpornu na sve vremenske uslove. EGLO je izbor koji ne izlazi iz mode.
Fumagalli Made in Italy