Led plafonska lampa iz serije FROOMY u mat crnoj boji, izrađena od metala i MDF dekor drveta u tamnoj nijansi, predstavlja moderan izbor za svaku prostoriju.Sjenilo od opalne plastike obezbeđuje difuzno i prijatno osvetljenje. Aluminijumski detalji u mat crnoj boji daju dizajnu savremen izgled. Lampa dimenzija 600x600x55 mm idealna je za veće prostorije. Ugrađeni LED izvor snage 48W pruža jako i energetski efikasno osvetljenje sa izlaznom svetlošću od 3600 lm na 3000K. Sa izvorom svetlosti od 4900 lm, ova lampa je odličan izbor i za prostorije sa većim zahtevima za osvetljenošću. Ova plafonska lampa je savršena za one koji traže moderno i praktično rasvetno rešenje.
6,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica | LED |
| Sijalica uključena | Da |
| Radni vek | 20000 h |
| Lumen (efektivni) | 1 x 3600 Lumen |
| Lumen (izvor) | 1 x 4900 Lumen |
| Boja svetlosti | 3000 Kelvin |
| Zaštitna klasa | 1 |
| Napon | 230 Volt |
| Snaga | 48 Watt |
| Širina | 600 mm |
| Visina | 55 mm |
| Dužina | 600 mm |
| Boja | crna, opal, dekor drveta |
| Materijal | MDF, aluminijum, metal, plastika |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy

