Otkrijte plafonsku lampu JULIO, inovativno rešenje za vaš prostor. Okrugli oblik ove lampe krase tri prstena koji se skladno stapaju u oblik abažura. Telo je izrađeno od MDF materijala sa površinom u tamnoj boji koja imitira drvo. Abažur je od plastike sa crnim mat lakiranjem, obložen opal akrilnim slojem. Lampa pruža toplo belo osvetljenje sa temperaturom boje od 3000K, što je idealno za dekoraciju dnevnih soba, spavaćih soba i kancelarija. Zahvaljujući fleksibilnim mogućnostima montaže i modernom dizajnu, ova lampa je savršen izbor za prostore u kojima se želi postići moderan i elegantno jednostavan izgled.
5,800.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Lampa | LED |
| Uključena lampa | Da |
| Vek trajanja | 20.000 h |
| Lumen (efektivno) | 1 x 1100 lm |
| Lumen (izvor) | 1 x 3320 lm |
| Boja svetlosti | 3000 K |
| Zaštitna klasa | 2 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | 24 W |
| Širina | 360 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dužina | 380 mm |
| Ugao svetlosnog snopa | 120° |
| Boja | crna, opal, izgled drveta |
| Materijal | MDF, plastika |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
