| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 126W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | Š: 680 mm, V: 125 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
18,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.