| Brend | ![]() |
| Jačina | 7W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K – 6000K |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Crna + Natur |
| Materijal | Drvo + Metal |
| Dimenzije | š: 160mm, v: 360mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
2,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.