| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 56W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 1200mm, Ø 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
19,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.