LED VISILICA F2047-44V WH FORMA
Brend
Jačina Max. 44W
Izvor svetla Integrisani LED
Boja svetla 3000K-6400K
Daljinska kontrola DA
Dimabilno na daljinski DA
Napon 170-245V
Boja Bela
Materijal Metal
Dimenzije v: 1200mm, Ø 600mm