| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 70W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Napon | 170-245V |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 1200mm, Ø 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
20,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.