LED VISILICA F2049-86V WH FORMA
Brend
Jačina Max. 86W
Izvor svetla Integrisani LED
Boja svetla 3000K-6400K
Daljinska kontrola DA
Dimabilno na daljinski DA
Napon 220-240V / 50-60Hz
Boja Bela
Materijal Metal
Dimenzije v: 1200mm, Ø 600mm