| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 58W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilna na daljinski | DA |
| Napon | 170-245V |
| Boja | WD |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | v: 90mm, Ø 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
8,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.