LED VISILICA KP6045-55V T FORMA
Brend
Jačina Max. 55W
Izvor svetla Integrisani LED
Boja svetla 3000K-6400K
Daljinska kontrola DA
Dimabilno na daljinski DA
Napon 220-240V / 50-60Hz
Boja Titanijum
Materijal Metal + Staklo
Dimenzije v: 1200mm, Ø 600mm